خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه

فعالیتهای انجام شده توسط خانه اعتماد روستا

خانه اعتماد
فعالیتهای خانه اعتماد روستا در شهرستان پردیس

خانه اعتماد روستا در شهرستان پردیس با مدیریت جناب آقای ابراهیمی در حوزه های ذیل فعالیت نموده و در کارگروه‌های ذیل ارایه خدمات مینماید:

۱٫انعقاد قرارداد با بیمه روستایی و ارایه بیمه روستایی به روستاهای استان تهران و شهرستان پردیس و شهر های زیر ۲۰۰۰۰۰ هزار نفر و ارایه خدمات بیمه روستایی

۲٫بازدید از کارخانجات واقع در روستاهای بخش جاجرود همراه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و بخشدار محترم جاجرود و رسیدگی به مشکلات آنان و انتقال مشکلات آنها به مجمع نمایندگان استان تهران و مسئولین محترم برای رسیدگی و برطرف کردن مشکلات آنها.

۳٫ارایه خدمات بوم گردی و شناسایی محلهای گردشگری در شهرستان پردیس و ارایه خدمات و محصولات روستاییان در سایتها و شبکه های محلی و حضوری و از میران محترم تقاضا دارم اگر حمایت شویم این سازمان آمادگی طراحی دیجی روستا در شهرستان پردیس را داریم برای ارایه خدمات روستاییان.

۴٫شرکت در جلسات مختلف به همراه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و میران محترم و برسی در مورد رفع مشکلات اب و گاز تعدادی از روستاییان با کمک مردم و مسیولان محترم و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی.

۵٫رو نمایی از کتاب نفیس بخشدار محترم جاجرود در حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی سرکار خانم ذوالقدر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در کتابخانه جاجرود در هفته کتاب خوانی.

۶٫ شرکت در همایشهای حفاظت از محیط زیست

۷٫ارایه راهکارهای مناسب پیرامون تاسیس فااضلاب و فواید تاسیس تصفیه خانه از قبیل۱جلوگیری از آلوده شدن آبهای زیر زمینی و رودخانه ها۲٫اشتغال یک سری از جوانان در این حوزه .۳٫برگرداندن اب به چرخه حیاط ۴٫اشتغال کشاورزان و جوانان در حوضه کشاورزی

۸٫شرکت در همایشهای خانه محیط زیست

۹٫شرکت در یادواره های شهدا در روستاهای سعید اباد .کمرد و… به همراه بسیجیان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

۱۰٫برگزاری مراسمهای عزاداری سید سیدالشهدا و مراسمهای دیگر با کمک مردم و مسئولین محترم.

۱۱٫دعوت از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و رسیدگی به امورات جوانان و روستاییان

۱۲٫ ثبت نام جوانان روستا و شهر در دانشگاه‌های مجازی زیر نظر وزارت علوم و فناوری برای کاهش آلودگی محیط زیست و کم کردن آسیب های اجتماعی و کم کردن سوانح نا گوار که هر روز در جاده ها شاهد ان هستیم.

۱۳٫ایجاد کار آفرینی برای روستاییان و جلسات متعدد برای پیاده سازی طرح استقامت مقاومتی در روستا ها و شهرستان پردیس.

۱۴٫تشکیل کارگروه درمان با حضور ۲۵۰ پزشک در یک گروه و ارایه خدمات پزشکی بصورت مجازی و جهادی به بیماران.

۱۵٫تشکیل کارگروه ورزش و جوانان با مدیریت خانم محمدیان رییس ورزش بانوان در شهرداری تهران .

۱۶٫تشکیل کارگروه حقوق با مشارکت جوانان روستا و شهر .

۱۷٫هماهنگی بین سازمانها برای برگزاری مراسمهای مختلف .

۱۸٫هماهنگی و تعامل با سازمان فرهنگ و ارشاد.

۱۹٫هماهنگی با سازمان فنی حرفه ای و تعامل با میران محترم این سازمان برای برگزاری کلاسهای اموزشی در روستاها

۲۰٫ تشکیل کارگروه بهداشت و درمان با میریت دکتر لواسانی و ۲۵۰ پزشک در این گروه.

۲۱٫ تشکیل کارگروه انفورماتیک و ارایه طرهای ملی و استانی و شهرستانی در زمینه طراحی سایت و استارت اپ ها و طراحی اپلیکیشن و خدمات دیگر…

از پروردگار یگانه برای تمامی کسانی که دغدغه توسعه و آبادانی کشور را دارند و در این راه خالصانه تلاش می‌نمایند،‌ صمیمانه آرزوی سعادت،‌ سلامت و توفیق روزافزون دارم.”
(خانه اعتماد روستا )